Kniha návštev

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Paula 25.1.2019 13:59:35

Kvalita a výborná chuť Objednala som si tento med "námatkovo" bez predošlej skúsenosti. Pán Pavlov ma okamžite kontaktoval, odoslal všetko potrebné ohľadom objednávky bez čakania. Komunikácia so zákazníkom a ochota na jednotku s hviezdičkou. Objednávala som 5 ks medu, balíček prišiel veľmi rýchlo. Jednotlivé fľaše boli precízne zabalené. Med má vynikajúúúúcu chuť, z ktorej cítiť skutočnú kvalitu, poctivú prácu včiel aj včelára :-) Odporúčam všetkými desiatimi!

Katarína 29.1.2019 13:20:03

Pán Pavlov! Moja objednávka včera bola realizovaná, ďakujem za promptné vybavenie. Dnes ráno som si už dala medík na chlieb, je chutný a pripomína mi silne ten, ktorý sme mali doma v Želovciach ešte pred frontou. Na túto sezónu mám už skôr zaobstarané zásoby, ale nasledujúcu sezónu rada sa stanem Vašou odberateľkou, ozvem sa niekedy v lete. Orechy sú čerstvé, čo je veľmi dôležité. Ja mám so skladovaním problémy, nemám ani pivnicu ani komoru, v byte je štandardne 23 oC , na zasklenom balkóne premenlivo od - po +, tak nákupy musím regulovať.Ak by ste okrem medu a orechov mali napr. ríbezle červené alebo niečo iné, ponúknite mi.Teším sa na spoluprácu, možno sa mi cez leto podarí nazrieť do môjho rodného kraja, vyhľadám aj Vás. S pozdravom: Katarína

Erich Krutak MUDr. 22.3.2019 17:40:06

Veľmi seriózny človek,perfektná kvalita medu,rýchlosť dodania,objednávam neustále. Pozdravujem Vás.

Marian 26.3.2019 15:33:13

Kúpil som v sezóne 2018 15kg osobne v Plachtinciach a som maximálne spokojný. Perfektná chuť, ako má byť. Top kvalita. Odporúčam každému. Na p. Pavlovovi vidieť, že to robí so srdcom. Určite nakúpim aj tento rok, už sa mi skoro minul.

Zuzana 26.5.2019 16:21:34

Med vyborny rychle dodanie priamo k dveram objednavam znova prajem vela zdravia dakujem vam v mene celej rodiny

Anketa

Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli.

Táto stránka používa cookies. Viac info