Certifikát včelí med

Certifikáty kvality

Ochranná známka „SLOVENSKÝ MED"

Slovenský medOchranná známka „SLOVENSKÝ MED" je pridelená včelárovi na základe smernice Slovenského zväzu včelárov číslo 1/2006-2012 o používaní ochrannej známky Úradu priemyselného vlastníctva č. 214649 priemyselného vzoru Slovenský med a Zväzová norma SLOVENSKÝ MED NORMA KVALITY A AKOSTI SZV číslo 1/2006/2012. Držiteľ ochrannej známky je povinný dodržať kvalitu svojich medov predávaných spotrebiteľovi.

 


Laboratórny rozbor včelieho medu.

Laboratórny rozborLen laboratórnym rozborom medu dokážeme určiť kvalitu a pôvod medu. Na základe laboratórneho rozboru je pridelená včelárovi ochranná známka. V dnešnej dobe je to jediný spôsob ako sa brániť pred falšovaným medom alebo medom neznámeho pôvodu.

 

 


Povolenie na predaj domáceho medu od Regionálnej veterinárnej a potravinovej správy.

Predaj meduPredaj včelieho medu priamo od včelára (predaj z dvora) je uskutočňované na základe povolenia v zmysle § 40 zákona č. 39/2007 Z.z. o veterinárnej starostlivosti. Na základe tohto povolenia včelár, predajca vlastného medu podlieha kontrole regionálnej RVPS

 

 

 

Certifikovaný eshop ipmed.sk.

Nakupuj bezpečneKvôli bezpečnosti a skvalitneniu predaja sme požiadali renomovanú firmu o audit nášho internetového obchodu ipmed.sk. Po úspešnej kontrole nám bol pridelený certifikát „NAKUPUJBEZPEČNE". Zákazník aj predajca je právne chránený obchodnými podmienkami eshopu ipmed.sk. Dôsledne dodržujeme ochranu osobných údajov nám poskytnutých od zákazníkov.

 

  

Originálne fotky dokumentov.

Ponuka včelieho medu

Ponuka včelieho medu

Vstup do obchodu

TU